0

Falez - Orkide Teraryum

Cam Teraryum İçerisinde Çift Dal Mini Mor Orkide

  (0 yorum)
184
,65 TL
+KDV
149 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 175,82 TL
Ürün Kodu : CG10002
Ürün Boyutu :

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutu 20 cm x 20 cm olan Falez’i cam terrarium içerisine iki dal mini mor orkide kullanarak; renkli yosun, çakıl taşı, kuru bitkiler, minyatür ev ve mavi kum ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Falez Orkide Teraryum Hakkında Bilmen Gerekenler; 

  Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir. Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister. Sevdiklerine ve belki de kendine hediye edeceğin Falez, doğanın içinde saklı, seni ve sevdiklerini bekliyor.


Falez Orkide Teraryum'a Nasıl Bakmalısın?

Falez’i şeffaf saksıda ve ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

Falez Orkide Teraryum Nedir?

     Minyatür Orkide bitkisinin Teraryum fanusu içinde  deniz önünde ki ev tasarımıyla; falez görüntüsü vererek oluşturulmuştur. İstanbul'da teraryum gönderimini                             kendi araçlarımızla yapmaktayız. Güvenli bir şekilde İstanbul'da Teraryum gönderiminizi yapmaktayız. Teraryumunuzu sipariş ederken                                                       dilerseniz not kartı ekletip sevdiklerinize kalbinizden geçen duyguları teraryum siparişinize ekletebilirsiniz. 

                                                             Diğer Teraryum Modellerimiz İçin https://www.cicekgaraj.com/falez-orkide-teraryum/

                                                             Diğer Orkide Modellerimiz İçin    https://www.cicekgaraj.com/orkide/

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı