0

Elite House - Teraryum

Cam Teraryum İçerisinde Ev Figürü ve Çift Dal Mini Mor Orkide

  (0 yorum)
169 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 199,42 TL
Ürün Kodu : CG10001
Ürün Boyutu :

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutu 20 cm x 20 cm olan Elite House’u cam terrarium içerisine iki dal mini mor orkide ve canlı ırısh moss bitkilerini kullanarak; ahşap parçaları, renkli yosun, çakıl taşı, kuru bitkiler, minyatür ev ve posta kutusu ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Elite House Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Irısh moss, asla fazla boylanmayan örtücü bir bitkidir. Orkideler ise şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister. Sevdiklerine ve belki de kendine hediye edeceğin Elite House doğanın içinde saklı, seni ve sevdiklerini bekliyor.


Elite House’a Nasıl Bakmalısın?

Elite House’un bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. İçeriğindeki bitkileri gün aşırı bir sprey yardımıyla nemlendirmen yeterli olacaktır. Orkide çiçeklerinin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

Elite House Teraryum  Nedir?

Elite hosue Teraryum mor minyatür orkidelerin Teraryum sanatıyla buluşmasıyla oluşturuldu. Mor minyatür orkide bitkisinin bakımını Teraryum da yaşayacağı şekilde yukarıda belirttik.Teraryum gönderimini İstanbul içinde kendi araçlarımızla yapmaktayız. Bu sayede Teraryum gönderiminizi güvenle yapabilirsiniz. istanbul içi teraryum gönderiminizi % 99 aynı gün yapmaktayız. 

Tüm Teraryum Modelleri İçin

 https://www.cicekgaraj.com/terrarium-succulent/

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı