0

Diamond Çikolatalı Kırmızı Solmayan Gül

XL Kırmızı Solmayan Gül

  (0 yorum)
219,49 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 259,00 TL
Ürün Kodu : CG1121
Ürün Boyutu : 12 cm x 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

 

Diamond Serisi Ferrero Çikolatalı Pembe Solmayan Gül'ü 12x20 cm ölçülerinde özel yapım çekmeceli geometrik kare şeklinde plexi cam içerisine, XL Kırmızı solmayan gül, tillantisia ve çekmece bölümüne 6 adet Ferrero marka çikolata koyarak hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

 


Diamond Çikolatalı Kırmızı Solmayan Gül Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Diamond özenle seçilmiş gerçek ekvator güllerin özel yöntemlerle şoklanması ile elde edilen koruma kalkanı sayesinde, 2 yıl boyunca aynı zarafetiyle seninle birlikte kalıyor. Solmayan gülleri en güzel başlangıçlarınız, kutlamalarınız ve sonsuz mutluluğunuz adına ona hediye edebilirsin.


Diamond Çikolatalı Kırmızı Solmayan Gül'e Nasıl Bakmalısın?

Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymayan ve sana uzun yıllar eşlik eden bu tasarımı, iç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurmaya ve su ile temas ettirmemeye dikkat etmelisin.

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı