0

Cutie - Orkide

Yuvarlak Beyaz Phalaenopsis Orkide

  (0 yorum)
229 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 270,22 TL
Ürün Kodu : CG1057
Ürün Boyutu : 50 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Yaklaşık 50 cm olan Yuvarlak biçimde şekillendirilmiş Orkide’yi, tozpembe özel yapım geometrik saksı içerisine koyarak onu kurumuş dallarla ve ahşap kabukları ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Cutie Orkide Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Sade ve yumuşak görünümüyle bulunduğu ortama güzellik katan Cutie’yi, gönül rahatlığıyla sevdiklerine armağan edebilirsin.


Cutie Orkide’ye Nasıl Bakmalısın?

Cutie’yi ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı