0

Canyon - Euonymus Bonsai ve Sukulent

Taş görünümlü saksıda Euonymus Bonsai ve Echeveria

  (0 yorum)
119 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 140,42 TL
Ürün Kodu : CG1282
Ürün Boyutu : Yaklaşık 25 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık 25 cm boyutlarında olan Canyon - Euonymus Bonsai ve Sukulent'i taş görünümlü saksı içerisinde Euonymus (Taflan) Bonsai ve Echeveria ile hazırladık ve onu ponza taşları, kuru yosunlar ve kurutulmuş Tillandsia ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin çeşidine göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

Canyon - Nandina Bonsai ve Sukulent Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

Doğu Karadeniz’ den dünya ya yayılan bu bitki zaman için de Avrupa ve balkanlara kadar ulaşmayı başarmıştır.

 

 

Canyon - Nandina Bonsai ve Sukulent'e Nasıl Bakmalısın? 


 

Euonymus Bonsai Bakımı: Bonsai'nin bakımını aydınlık ve güneş ışığı alan bir ortamda sağlamalısın. Euonymus Bonsai güneşi çok seven bir bitkidir. Bu nedenle, özellikle yaz aylarında, bonsainin bol bol güneş ışığı aldığından emin olmalısın. Bonsainin toprağının üst kısmında kuruma gördükçe, saksının dibinde su birikmeyecek şekilde sulama yapman yeterli olacaktır.

Echeveria Bakımı: Echeveria, gövde ve yapraklarında su depolayan bir bitki olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Mevsime uygun olarak 7-10 günde 1 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır.

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı