0

Black - 3lü Ficus Bonsai

Siyah seramik saksıda üç adet ficus bonsai

  (0 yorum)
189 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 223,02 TL
Ürün Kodu : CG1241
Ürün Boyutu : Yaklaşık 35 - 40 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık 35 - 40 cm boyunda olan Black - 3lü Ficus Bonsaiyi,  siyah seramik saksı içerisinde, üç adet Ficus Bonsai ile hazırladık ve onu doğal yosunlar ve ahşap parçaları ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin çeşidine göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Black - 3lü Ficus Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

Ficus Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailer minyatür olmalarına rağmen çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Özenle seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.

 

 

 

 

Black - 3lü Ficus Bonsai'ye Nasıl Bakmalısın? 


 

 

Black - 3lü Ficus Bonsai'nin toprağında üstten bir kuruluk gördüğünde sulama yapmalısın. İç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurman onu daha mutlu edecektir. Black - 3lü Ficus Bonsai'yi ısı kaynaklarının çok yakınına koymaktan kaçınmalısın.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı