0

Bir Ömür Birlikte Pembe Solmayan Gül

Armut Cam İçinde Konsept XL Pembe Solmayan Gül Teraryum

  (0 yorum)
154 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 181,72 TL
Ürün Kodu : CG1067
Ürün Boyutu : 30 cm x 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutları 30 cm x 20 cm olan bu ürünü armut şeklindeki cam fanus içerisine kuru dallar, beyaz kum, kadın-erkek figürü ve beyaz yosunlar ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Not:Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.


Bir Ömür Pembe Solmayan Gül Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Solmayan güller özenle seçilmiş gerçek ekvator güllerin özel yöntemlerle şoklanması ile elde edilen koruma kalkanı sayesinde, 2 yıl boyunca aynı zarafetiyle seninle birlikte kalıyor. Solmayan gülleri en güzel başlangıçlarınız, kutlamalarınız ve sonsuz mutluluğunuz adına ona hediye edebilirsin.


Bir Ömür Pembe Solmayan Gül’e Nasıl Bakmalısın?

Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymayan ve sana uzun yıllar eşlik eden bu tasarımı, iç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurmaya ve su ile temas ettirmemeye dikkat etmelisin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı