0

Bir Ömür Birlikte Orkide Teraryum

Yuvarlak Fanus Cam İçerisinde Çift Dal Mor Orkideli Teraryum

  (0 yorum)
304,24 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 359,00 TL
Ürün Kodu : CG1076
Ürün Boyutu : 18 cm x 18 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


Boyutu 18 cm x 18 cm olan Bir Ömür Birlikte Orkide’i cam fanus içerisine iki dal mini mor orkide kullanarak; renkli yosun, hidro, kuru bitkiler, love kalp ve kadın-erkek figür ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Bir Ömür Birlikte Orkide Teraryum Gül Hakkında Bilmen Gerekenler; 


Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir. Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister. Sevdiklerine ve belki de kendine hediye edeceğin Falez, doğanın içinde saklı, seni ve sevdiklerini bekliyor.

Bir Ömür Birlikte Orkide Teraryum’a Nasıl Bakmalısın?


Bir Ömür Birlikte Orkide’i şeffaf saksıda ve ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı