0

Asalet - Sukulent Aranjman

Cam Vazoda Sukulent Aranjman

  (0 yorum)
99 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 116,82 TL
Ürün Kodu : CG1048
Ürün Boyutu : 35 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Yaklaşık 35 cm olan Asaleti, silindir biçimindeki cam vazo içerisine Haworthia bitkisini kullanarak ponza, doğal taşlar ve renkli yosun ile birlikte senin için hazırladık.

Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Asalet Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Doğanın sadeliğini ve saflığını içinde barındıran Haworthia’nın kökeni Güney Afrika'dır. Evde yetiştirmeye son derece uygun olup toprak ve güneş en sevdiği iki yaşam özüdür. Haworthia türleri ana vatanında kayalıklar, taşlar arasında adeta epifit şekilde hayat sürerler.


Asalet’e Nasıl Bakmalısın?

Asalet’in bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. İçeriğindeki bitki gövde ve yapraklarına su depolayan bir bitki olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Mevsime uygun olarak 7-10 günde 1 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır. Doğrudan ısıtıcı yanına koymamaya dikkat etmelisin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı