0

Arizona - Teraryum

Geometrik Teraryum İçerisinde Sukulent

  (0 yorum)
179 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 211,22 TL
Ürün Kodu : CG1017
Ürün Boyutu : 20 cm x 28 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutu 20 x 28 olan Arizona’yı, piramit şeklindeki özel el yapımı terrarium içerisinde, 3 farklı kaktüs çeşidi kullanarak, kum, tarçın çubuğu, ahşap parçası ve ponza ile birlikte senin için hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Not:Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.


Arizona Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Arizona’yı oluşturan, kaktüsler etli ve su özlü bitki olarak bilinmektedir. Gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan sukulentler uzun süre susuz yaşayabilen canlılardır.


Arizona’ya Nasıl Bakmalısın?

Arizona’nın bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. İçeriğindeki bitkiler gövde ve yapraklarına su depolayan bitkiler olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Mevsime uygun olarak 7-10 günde 1 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır. Doğrudan ısıtıcı yanına koymamaya dikkat etmelisin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı