0

Alya - Orkide Teraryum

Geometrik Teraryum İçerisinde Çift Dallı Mini Mor Orkide

  (0 yorum)
319 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 376,42 TL
Ürün Kodu : CG1016
Ürün Boyutu : 35 cm x 22 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutu 35 cm x 22 cm olan Alyayı, geometrik terrarium içerisine iki dallı mini mor Orkide ve Rhipsalis Cassutha kullanarak; hydrokorrels, ahşap parçaları, renkli yosun, çakıl taşı ve agave transparent ile hazırladık.

Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Alya Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister.


Alya’ya Nasıl Bakmalısın?

Alya’yı şeffaf saksıda ve ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı