0

Akıllı Saksıda Zelkova Bonsai

Siyah akıllı saksı içerisinde Zelkova Bonsai

  (0 yorum)
189 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 223,02 TL
Ürün Kodu : CG1270
Ürün Boyutu : Yaklaşık 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık 20 cm boyunda olan Akıllı Saksıda Zelkova Bonsai'yi, siyah akıllı saksı içerisinde, bonsai familyasından olan Zelkova Bonsai ile hazırladık ve onu doğal doğal yosun ve kuru bitkiler ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin çeşidine göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Akıllı Saksıda Zelkova Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailer minyatür olmalarına rağmen çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Özenle seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.

 

 

 

 

Akıllı Saksıda Zelkova Bonsai'ye Nasıl Bakmalısın? 


 

 

Akıllı Saksıda Zelkova Bonsai'nin toprağında üstten bir kuruluk gördüğünde sulama yapmalısın. İç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurman onu daha mutlu edecektir. Akıllı Saksıda Zelkova Bonsai'yi ısı kaynaklarının çok yakınına koymaktan kaçınmalısın.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı