0

Akıllı Saksıda 4 Dal Mini Orkide

Siyah akıllı saksı içerisinde 4 dal mini mor orkide

  (0 yorum)
199 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 234,82 TL
Ürün Kodu : CG1269
Ürün Boyutu : Yaklaşık 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 20 cm olan Akıllı Saksıda 4 Dal Mini Orkide'yi, siyah akıllı saksı içerisinde 4 dal mini mor orkide ile hazırladık ve onu doğal yosun ve kuru - yapay bitkiler ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Akıllı Saksıda 4 Dal Mini Orkide Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Phalaenopsis orkideler yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasında yer alırlar. Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak isterler.

 

 

 

 

Akıllı Saksıda 4 Dal Mini Orkide'ye Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

 

Akıllı Saksıda 4 Dal Mini Orkide'yi aydınlık fakat doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda bulundurmalısın. Orkideler köklerinde su depolayabilen canlılar oldukları için onların toprağına su vermek yerine, yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Orkidenin çiçeklerinin tamamı döküldüğünde ise 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı